P.H.U. ELKOR


WWW: https://cieciestali.pl

Dodano: 2021-12-29

Telefon: 572 570 891

Miejscowość: Radzymin

Adres: Batorego 4

Kod pocztowy: 05-250

Źródła:
https://cieciestali.pl/1_10_laserowe-ciecie-rur-i-profili.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Precyzyjne cięcie rur laserem


Cięcie laserowe metalu i innych materiałów to nowoczesny sposób obróbki polecany przez wiele osób. Z technologii tej korzystają chętnie przedstawiciele branży motoryzacyjnej, lotniczej, górniczej oraz budowlanej, ponieważ umożliwia uzyskiwanie rozmaitych elementów, niezależnie od kształtu. Innowacyjne maszyny gwarantują precyzję działania i uniwersalność, co oznacza, że mogą pracować z blachami o różnej grubości. Usługi cięcia laserowego sprawdzają się wśród osób, dla których liczy się czas. Zapewniają one szybką pracę urządzeń oraz powtarzalność wszystkich elementów. Z tego powodu znajdują zastosowanie w przypadku produkcji seryjnej. Ponadto koszt obsługi opisywanych maszyn nie należy do najwyższych, co przekłada się na korzystne ceny usług.  

Klienci, którzy z nich korzystają, chwalą sobie idealnie równą i gładką powierzchnię cięcia, znakomitą jakość krawędzi oraz możliwość przycinania rur mających cienkie ściany. Maszyny spotykane w profesjonalnych zakładach są w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu praca operatorów jest ograniczona do minimum. Gwarantują one wysoką prędkość, optymalizację materiałową oraz brak konieczności przeprowadzania dodatkowej obróbki, przez którą klienci byliby narażeni na kolejne koszty. Fachowe usługi w tym zakresie świadczy przedsiębiorstwo Bereda.

Specjalizacją jego pracowników jest cięcie rur laserem, które bazuje na wykorzystywaniu wiązki laserowej o odpowiedniej mocy. Proces ten składa się z trzech technik obróbki, a zalicza się do nich sublimację, topienie oraz spalanie. Sprawdza się on w przypadku metali kolorowych oraz stali:

  • nierdzewnej,
  • cynkowej,
  • węglowej,
  • konstrukcyjnej,
  • galwanizowanej.

Pracownicy tej firmy mają dostęp do najnowocześniejszych sprzętów w nienagannym stanie, które obrabiają materiały z zachowaniem należytej precyzji. Wszystko to sprawia, że są one wolne od postrzępionych krawędzi czy wyżłobień.

Urządzenia znajdujące się na terenie zakładu tną rury i profile o różnej grubości, które są od  razu gotowe do użytkowania. Cięcie jest w pełni zautomatyzowane, dlatego ryzyko popełniania błędów przez pracowników jest równe zeru. Procesy odbywające się w firmie są ekonomiczne pod kątem zużycia materiałów oraz generowania odpadów, których jest niewiele. Są one bezpieczne i niedrogie, a materiały poddawane obróbce mają niezmienione właściwości i doskonałą jakość.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu