Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.


WWW: http://www.mieszkania-plandex.pl/

Dodano: 2020-06-19

Telefon: +48 618 13 54 94

Miejscowość: Stęszew

Adres: Bukowska 3

Kod pocztowy: 62-060

Źródła:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom. • Mieszkanie sprzedaż Września


Konkurencyjne ceny, gwarancja bezpieczeństwa pieniędzy, funkcjonalność, design, wysoka jakość - realizacje dewelopera Plandex łączą w sobie wszystkie zalety, jakich oczekują współcześni inwestorzy. Firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnym know-how, co znajduje potwierdzenie, chociażby w Certyfikacie Wiarygodności Biznesowej. Od niedawna w jej ofercie znajduje się mieszkanie na sprzedaż we Wrześni w wielu wariantach wchodzących w skład nowo powstałego osiedla w rejonie ulic Szosa Witkowska i Strzykały.

Projekt inwestycyjny obejmuje kameralne budynki w układzie zapewniającym optymalne nasłonecznienie. Znajdują się w nich mieszkania 2- i 3-pokojowe, w tym również z loggią oraz specjalnym przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych, o metrażu od 32 do 65 m2. Wszystkie lokale są elastyczne pod kątem organizacji układu, natomiast liczne przeszklenia gwarantują wysoki stopień jasności. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni i zamknięcia jej ścianą, a zastosowane korytarze pozwalają na wykorzystanie dużych szaf. Bezpośrednie otoczenie jest bardzo zielone, a podczas budowy korzystano z ekologicznych materiałów. Mieszkańcy mogą liczyć również na dostęp do siłowni, placu zabaw, rowerowni, komórek lokatorskich oraz miejsc parkingowych. Ceny zaczynają się od 122.000 zł brutto.

Osiedle położone jest w cichej, atrakcyjnej okolicy, w pobliżu peryferii miasta z zabudową jednorodzinną. Nieopodal przebiega autostrada A2, która sprawia, że pozorna przeszkoda w postaci 50-kilometrowej odległości od Poznania w znacznym stopniu zostaje zniwelowana - dojazd do centrum stolicy Wielkopolski zajmuje maksymalnie 20-30 minut. Mieszkańcy mogą liczyć również cieszyć się licznymi walorami rekreacyjno-turystycznymi okolicznych terenów, w tym Zalewu Wrzesińskiego czy dużego kompleksu leśnego Nadleśnictwa Mierzejewo.

Nowoczesna architektura wyróżnia inwestycję na tle alternatyw z rynku wrzesińskiego, a zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera to najlepsze rozwiązanie zarówno pod kątem optymalności finansowania, jak i dostosowania powierzchni oraz układu do swoich potrzeb.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu