Prodexpol

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czy szara deska podłogowa to dobry wybór?


Osoby chcące mieć w domu czy na przykład w biurze drewnianą podłogę muszą mieć świadomość tego, że wygląd takiej powierzchni może być różny. Wybór samego drewna to bowiem nie wszystko, poszczególne gatunki drewna mają różne kolory, a także odcienie, trzeba zatem zdecydować, jakiego koloru ma być podłoga. Oczywiście surowiec może być też pokryty lakierem czy lakierobejcą nadającą mu dowolny kolor.

W wielu przypadkach stawia się na naturalne kolory i odcienie drewna, ponieważ gwarantuje to maksymalnie naturalny efekt. Poza tym z malowania można zrezygnować ze względu na fakt, że drewna mają bardzo różne kolory i odcienie, nie tylko najbardziej znany średni brąz. Kto chce, może mieć podłogę na przykład miodową czy złotą, do wyboru są też bardzo ciemne gatunki drewna, od ciemnego brązu aż po czerń, jak również odcienie czerwone, na przykład ciemna wiśnia. A czy szara deska podłogowa będzie dobrym wyborem? Z pewnością tak, między innymi wtedy, gdy nie wiadomo, czy lepiej postawić na ciemny, czy jasny odcień drewna. Szarość będzie wówczas idealnym kompromisem.

Poza tym warto pamiętać, że kolor ten pasuje do wszystkich innych oraz jest na tyle uniwersalny, że szara podłoga odnajdzie się w różnych stylach. Drewno w delikatnym, pastelowym kolorze najmocniej kojarzy się oczywiście z tak popularnym obecnie stylem skandynawskim, ale można je też wykorzystać w przypadku wnętrz rustykalnych czy na przykład prowansalskich czy nowoczesnych.

Wchodząc na stronę producenta desek podłogowych, dostępną na stronie prodexpol.pl, można przekonać się, jak pięknie prezentuje się taki produkt. W dodatku ma on widoczne usłojenie, co wprowadza wrażenie naturalności, tak pożądanej obecnie w wystroju wnętrz, przez większość osób.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu