Prodexpol

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jodełka francuska z dębu bielonego - skąd bierze się jej popularność?


Wybór surowca do wykończenia podłogi jest niezwykle istotny, ponieważ jej wymiana bywa kosztowna oraz trudna. Wpływa on na odbiór pomieszczenia oraz komfort lokatorów, dlatego warto poznać dostępne na rynku opcje. Tą godną uwagi jest jodełka francuska, czyli drewniany parkiet znany nie od dziś i kojarzony z wnętrzami klasycznymi oraz vintage. Wygląda dobrze zarówno we wnętrzach dużych, jak i mniejszych i sprawia, że stają się przytulne. Zainteresowaniem u miłośników stylu boho, skandynawskiego oraz nowoczesnego cieszy się jodełka francuska z dębu bielonego.

Jasne podłogi optycznie powiększają pomieszczenia, dlatego znajdują zastosowanie w obiektach o małym metrażu. Stanowią alternatywę dla desek ciemnobrązowych i są uniwersalną ozdobą samą w sobie. Na ich powierzchni nie widać kurzu i pyłków, co przekłada się na estetykę wnętrz. Dąb nie bez powodu jest uznawany za synonim trwałości. Nie niszczy się bowiem pod wpływem silnych nacisków, dlatego bez obaw można umieszczać na nim cięższe meble. Nie traci też kolorów pod wpływem promieniowania UV, a zaimpregnowany nie chłonie wilgoci, co powoduje, że może być kładziony w łazienkach lub kuchniach.

Szeroki wybór podłóg dębowych zaprezentowano pod adresem prodexpol.pl. Strona należy do przedsiębiorstwa z szerokim asortymentem produktowym, na który składają się wytrzymałe deski w kilku odcieniach. Znajdują one zastosowanie w obiektach prywatnych oraz publicznych i są spotykane w hotelach, lokalach gastronomicznych, biurowcach, domach bądź mieszkaniach.

Parkiety dębowe nadają pomieszczeniom szlachetnego charakteru. Zainteresowani wybierają spośród paru rodzajów wykończenia. Innymi słowy, mogą zdecydować się na deski lakierowane, woskowane, olejowane, szlifowane lub szczotkowane. Odznaczają się one widocznym usłojeniem i przez lata zachowują naturalne piękno. Deski z tego surowca są kładzione chętnie w często eksploatowanych wnętrzach. W razie takiej potrzeby mogą być cyklinowane, co daje szansę usunięcia niewielkich rys lub resztek farb oraz lakierów znajdujących się na powierzchni.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu