Profilex


WWW: https://profilex.com

Dodano: 2023-12-06

Telefon: +48 43 823 93 06

Miejscowość: Łask

Adres: Orchów 28a

Kod pocztowy: 98-100

Źródła:
https://profilex.com/przenosniki/przenosniki-plytkowe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Przenośnik płytkowy – budowa i zastosowanie


Nowoczesny przenośnik umożliwia transportowanie dużej ilości przedmiotów o małych gabarytach i niewielkiej wadze. Sprzęt jest stosowany w rozmaitych gałęziach przemysłu, np. spożywczym, farmaceutycznym czy kosmetycznym. Sprawdza się zwłaszcza na liniach produkcyjnych, gdzie konieczna jest zmiana nie tylko kierunku, ale i wysokości przenoszenia. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia.

Konstrukcja przenośnika pozwala na szybkie i bezpieczne transportowanie opakowań, owoców, warzyw czy wyrobów wykonanych ze szkła, metalu lub tworzywa sztucznego (artykuły powinny mieć powtarzalne kształty). Należy podkreślić, że sprzęt może być wykorzystany również jako stacja buforująca w procesach produkcyjnych, takich jak napełnianie, zamykanie, kapslowanie, etykietowania, sortowanie lub urządzenie przenoszące półprodukty pomiędzy kolejnymi stanowiskami, na których pracownicy dokonują przeróbek. Ze względu na to, że przenośnik płytkowy nie wymaga dużej ilości miejsca, nadaje się do montażu w małych pomieszczeniach. Maszynę można zaopatrzyć w specjalne burty w postaci relingów z regulowaną wysokością prowadnic, co umożliwia idealne dopasowanie sprzętu do rodzaju transportowanego produktu.

Przedsiębiorcy, którzy chcą stworzyć w swoim zakładzie nowoczesną i wydajną linię produkcyjną, powinni skontaktować się z przedstawicielem firmy PROFILEX. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkudziesięciu lat działalności na rynku przedsiębiorstwo bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować najwyższej klasy systemy transportu w przystępnych cenach.

Fachowcy przygotują projekt zgodnie z wymaganiami zleceniodawcy. Przenośniki są montowane na podporach wyposażonych w regulację wysokości. Proponowany sprzęt jest łatwy w montażu oraz demontażu i doskonale sprawdzi się przy przenoszeniu butelek, słoików, puszek, opakowań z tworzywa czy kosmetyków. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej.

Warto podjąć współpracę z renomowaną firmą.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu