PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna


WWW: https://proorto.legnica.pl/

Dodano: 2021-03-09

Telefon: 76 877 01 19

Miejscowość: Legnica

Adres: Złotoryjska 50

Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://proorto.legnica.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Chirurg stomatolog Legnica


Regularne wizyty u dentysty są doskonałym sposobem na to by, po cieszyć się zadbanymi zębami. Jest to niezbędny warunek nie tylko zdrowia, ale także doskonałego samopoczucia. Osoby, które mają obawy przed spotkaniem ze stomatologiem, mogą odwiedzić PROORTO. W miejscu tym przyjmuje zespół doświadczonych specjalistów, którzy dbają o komfort każdego pacjenta. Wykorzystują najnowsze metody, dzięki czemu leczenie jest bezbolesne. Szczegółowa diagnostyka sprawia, iż można szybko dotrzeć do źródła problemu. 

Pacjenci mogą skorzystać z różnych usług stomatologicznych. W Legnicy przyjmuje między innymi chirurg stomatolog. Wykonuje on profesjonalne zabiegi, zajmuje się operacyjnym leczeniem różnorodnych schorzeń w obrębie jamy ustnej oraz okolic przyległych. W miejscu tym nie tylko usuwa się zęby, ale także wykonuje rekonstrukcję ubytków kostnych, przeszczepy łącznotkankowe. Duże doświadczenie sprawia, iż można osiągnąć pożądane rezultaty, skutecznie pomóc w przypadku wielu problemów z uzębieniem. W gabinecie wykonuje się także zabiegi ekstrakcji, które są komfortowe. Stosuje się skuteczne i sprawdzone znieczulenia, które sprawiają, iż leczenie nie wiąże się z bólem. Specjalista pomaga także w przypadku nieprawidłowości, które pojawiają się w obrębie połączeń kości i mięśni twarzoczaszki. Zajmuje się nawet bardzo skomplikowanymi przypadkami. W gabinecie pacjenci mogą także skorzystać z usług z zakresu stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów, uzupełnienie brakujących ubytków sprawia, że można cieszyć się pięknym uśmiechem. Zabiegi skutecznie podnoszą samoocenę, poprawiają samopoczucie. Usuwa się tutaj także osad i kamień nazębny, pokrywa głębokie bruzdy lakierem z fluorem, co skutecznie zapobiega osadzaniu się bakterii. 

Bogata oferta zabiegów sprawia, że każdy pacjent może uzyskać odpowiednią pomoc. Gabinet jest doskonale wyposażony, znajduje się w nim zaawansowany sprzęt. Można skorzystać tu również z diagnostyki rentgenowskiej, wykonać zdjęcia panoramiczne oraz boczne głowy. Są one bardzo pomocne, by zaplanować leczenie ortodontyczne.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu