PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


WWW: https://proqual.pl/

Dodano: 2023-02-17

Telefon: +48713551808

Miejscowość: Wrocław

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Źródła:
https://proqual.pl/szkolenie/minitab-wykorzystanie-programu-w-spc-i-msa-szkolenie-z-wykorzystaniem-komputerow/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Minitab – cena za szkolenie


Minitab to oprogramowanie, które pomaga analizować dane i podejmować lepsze decyzje. Zawiera wiele wbudowanych funkcji, testów statystycznych i wykresów. Można również używać w nim makr lub pisać własne programy za pomocą zintegrowanego języka programowania. Istnieje kilka różnych wersji tego oprogramowania.

Małe organizacje często wykorzystują możliwości, jakie daje im Minitab Express. Zawiera on narzędzia do tworzenia prostych statystyk opisowych, takich jak średnia, mediana i odchylenie standardowe. Za jego pomocą narzędzia można również obliczyć częstotliwości lub procenty z tabel danych. Szukając programu do wykonywania bardziej zaawansowanych zadań, warto jednak zwrócić uwagę na profesjonalne wersje produktu. Należy do nich Minitab Professional Edition, który jest wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, takich jak analiza wielowymiarowa i prognozowanie szeregów czasowych. Zawiera także interfejs dla projektowania sposobu doskonalenia procesów. Cena za Minitab w przypadku profesjonalnej wersji jest obliczana w perspektywie roku. Sam zakup oprogramowania często nie jest wystarczający, jako że należy również dowiedzieć się, w jaki sposób korzystać z Matlabu, aby wyciągnąć z niego przydatne informacje. W tym celu warto skontaktować się z ekspertami w przeprowadzaniu szkoleń, do których należy przedsiębiorstwo opisane pod adresem proqual.pl. Szkolenia prowadzą eksperci z zakresu korzystania z programu. Podczas kursu uczestnicy dowiadują się, jak wykorzystywać system do sprawnego zarządzania jakością. Ćwiczą również podstawowe operacje w zakresie statystyki. Przez cały czas mogą korzystać ze wsparcia mentora. Oprócz tego otrzymują wszystkie niezbędne materiały.

Przedsiębiorstwo zajmuje się organizacją wielu innych kursów, z którymi można zapoznać się pod wskazanym wcześniej adresem. W razie pytań co do przebiegu zajęć i programu wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy. Każdy kurs kończy się egzaminem, w ramach którego można uzyskać odpowiedni certyfikat.Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu