Kartop


WWW: https://producent.kartop.com.pl/

Dodano: 2019-03-11

Telefon: 506 224 565

Miejscowość: Chodzież

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800

Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/o-firmie

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Producent kartonów z nadrukiem • Kartop


Kartony z nadrukiem to rozwiązanie, które stosują firmy odzieżowe, obuwnicze, chemiczne, farmaceutyczne, RTV/AGD oraz spożywcze. Kartonowe opakowania z nadrukiem to estetyczna forma zapakowania produktu, jednocześnie z informacją, gdzie został nabyty. Tego typu opakowanie oprócz swojej podstawowej funkcji pełni także funkcję informacyjną i reklamową.

Walory wizualno-estetyczne i jakość kartonowych opakowań mogą w sposób bezpośredni wpłynąć na lepszy popyt danego produktu i rozpoznawalność firmy. Kartop – firma, która na rynku istnieje od 40 lat – to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów opakowań i pudełek kartonowych na rynku. Producent kartonów z nadrukiem do produkcji wykorzystuje materiały poddane do recyclingu, dzięki czemu otrzymuje się tekturę litą lub falistą. Klienci mogą zamówić kartony o dowolnych gabarytach – od tych małych aż po duże pudełka, które wykorzystywać można do transportu pizzy czy skrzynki do przechowywania owoców. W ofercie znajdują się także kartony wielkogabarytowe.

Klienci najczęściej, składając zamówienie, decydują się na kartony:

  • standardowe,
  • klapowe,
  • kartony denko-wierzch i
  • fasonowe.

Firma na specjalne życzenie klienta może także wykonać opakowania, które nie znajdują się w standardowej ofercie. Opakowanie zostanie wykonane według wymogów klienta i sugestii. Swoim klientom firma gwarantuje dostarczenie zamówienia w ilościach detalicznych i hurtowych, na terenie całej Polski.

Do tworzenia opakowań wykorzystywane są liczne rozwiązania materiałowe oraz profesjonalne maszyny, dzięki czemu przedsiębiorstwo jest w stanie zrealizować wszystkie zamówienia nawet te najbardziej niestandardowe. Klienci według swoich wymagań i oczekiwań mogą mieć karton ozdobiony nadrukiem lub zabarwiony na wybrany kolor. Pomimo że firma bazuje głównie na produkcji opakowań kartonowych, to zajmuje się również świadczeniem usług z zakresu transportu i introligatorstwa. Przedsiębiorstwo jest również hurtownią kartonów, dzięki czemu swoim klientom może zaproponować produkty w przystępnej cenie. Z ofertą firmy możesz zapoznać się na stronie producent.kartop.com.pl.Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu