Purrfect Koci Hotel


WWW: http://hotel.purrfect.pl/

Dodano: 2019-03-25

Telefon: 790597333

Miejscowość: Luboń

Adres: Paderewskiego 17

Kod pocztowy: 62-030

Źródła:
http://hotel.purrfect.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Hotel dla zwierząt poznań


Działający w niewielkiej odległości od Poznania hotel dla zwierząt Purrfect Koci Hotel to idealne miejsce dla każdego czworonoga. Położony w urokliwym miejscu hotelik posiada wiele odpowiednio wyposażonych pokojów - znajdują się w nim rozmaite zabawki, zakamarki, a także przystosowane do wspinania półki - żaden kot z pewnością nie będzie się tam nudził!

Wyjazd właściciela może być bowiem dość stresującą sytuacją dla każdego czworonoga - warto zatem powierzyć go w odpowiednie ręce tak, by czuł się komfortowo i bezpiecznie. Hotelik ten z pewnością przypadnie do gustu każdemu czworonogowi - kot ma do dyspozycji nie tylko swój pokoik, ale również pomieszczenia wspólne, gdzie może spokojnie bawić się z innymi zwierzakami. Takie zabawy przebiegają oczywiście pod czujnym okiem zatrudnionych tam pracowników. To wykwalifikowani profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, a także spore w tej dziedzinie doświadczenie - z pewnością zatem zaopiekują się oni każdym podopiecznym najlepiej jak potrafią. Każdy kot będzie tam czuł się doskonale i szybko zapomni o czasowej nieobecności swojego właściciela.

Warto także dodać iż hotel ten proponuje swoim potencjalnym klientom naprawdę przystępne ceny. Oprócz pobytu w przyjemnym hotelu dokupić można także odpowiednie dla danego kota wyżywienie - oferuje się w tej kwestii jedynie wysokiej jakości karmę znanych marek. Można także zatrudnić kociego szofera, który przywiezie czworonoga do hotelu, a także odwiezie go do domu po zakończeniu pobytu. 

Umieszczenie swojego podopiecznego w tym hotelu to naprawdę doskonała opcja. Każdy kot bowiem szybko poczuje się tam jak w domu - otrzyma nie tylko fachową opiekę, ale również będzie mógł korzystać z rozmaitych atrakcji, zatem rozstanie z właścicielem nie będzie dla niego zbyt dużą traumą. Więcej szczegółowych informacji na temat działania tego hotelu, które mogą przydać się zainteresowanym skorzystaniem z takich usług, zamieszczone są na jego stronie internetowej. Znaleźć tam można także konkretne wskazówki dojazdu.Autor: Dominika Lis

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu