Qdent Warszawa


WWW: https://www.qdent.pl/

Dodano: 2020-12-02

Telefon: 510 58 58 88

Miejscowość: Warszawa

Adres: Sokołowska 9

Kod pocztowy: 01-142

Źródła:
https://www.qdent.pl/implanty-zebowe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poznaj ceny za implanty we Warszawie


Braki w uzębieniu nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale również mogę prowadzić do niechcianych zmian w obrębie zgryzu. Dlatego można zdecydować się na pewne rozwiązania, które pozwalają takie braki uzupełnić. Jednym z nich są implanty. W Warszawie w atrakcyjnej cenie można zdecydować się na ich wszczepienie w gabinecie dentystycznym, który został dokładniej opisany na stronie internetowej qdent.pl. Ostateczny koszt zależy od wybranego systemu implantologicznego. Do wyboru są aż trzy opcje – ASTRA TECH, STRAUMANN oraz MIS. Każda z nich składa się z dwóch części, czyli chirurgicznej oraz implantologicznej.

Na czym polega zabieg wszczepiania implantów? Wszystko zaczyna się od dokładnego zapoznania się z danym przypadkiem. Stomatolog wykonuje wszystkie niezbędne badania, a także przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Następnie dostarcza mu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przeprowadzanego zabiegu. Czynnikiem, który decyduje o rozpoczęciu leczenia implantologicznego, jest wystarczająca ilość kości do tego, aby doszło do wprowadzenia śruby. W tym celu niezbędne jest przeprowadzenie specjalnego badania radiologicznego. Jeśli ilość kości nie jest wystarczająca, wówczas możliwe jest jej zwiększenie na przykład poprzez podniesienie dna zatoki szczękowej. W ten sposób dochodzi do odbudowania tkanki kostnej, co pozwala na uzyskanie stabilnego podłoża do właściwego osadzenia śruby.

Kolejnym etapem leczenia jest przeprowadzenie operacji chirurgicznej, która polega na założeniu śruby w kości. Wbrew pozorom taki zabieg nie jest bolesny, a do tego trwa krótki czas. Możliwe, że po jakimś czasie będzie konieczne założenie śrub gojących. Później przychodzi moment na założenie właściwej protezy. W przypadku pojedynczych ubytków dentysta zakłada zazwyczaj koronę, jeśli jednak ubytki są rozległe, wówczas konieczne jest umieszczenie mostów protetycznych. Cały proces zajmuje co najmniej kilka miesięcy, jednak pozwala w trwały sposób zaradzić brakom w uzębieniu, a nowy ząb jest niezwykle trwały.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu