Rainbow System Polska


WWW: https://rainbowsystem.com.pl/

Dodano: 2023-12-13

Telefon: (22) 833 76 25

Miejscowość: Warszawa

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Kod pocztowy: 01-643

Źródła:
https://rainbowsystem.com.pl/products/odkurzacz-rainbow/akcesoria-do-odkurzaczy-rainbow/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odkurzacz
Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Akcesoria do odkurzaczy Rainbow - przegląd końcówek


Odkurzacz to podstawowe urządzenie ułatwiające sprzątanie w domu. Pozwala utrzymać porządek. Model Rainbow to propozycja dla osób, którym zależy nie tylko na dokładnym oczyszczaniu podłóg z kurzu, piasku, okruchów itp., ale również na pozbyciu się alergenów. Sprawdzi się w przypadku alergików. Jego zakup mogą rozważyć właściciele czworonogów, ponieważ skutecznie usuwa sierść z dywanów i tapicerki meblowej. Odkurzacz należy do modeli bezworkowych. Wyposażono go w:

  • filtr wodny,
  • certyfikowany filtr powietrza.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup Rainbow, mogą dodatkowo wyposażyć go w opcjonalne akcesoria. Czy warto? Jak najbardziej. Dostępne w sprzedaży końcówki pełnią różne funkcje. Decydując się na ich zakup, użytkownik odkurzacza rozszerzy zakres zadań, które można wykonać z wykorzystaniem urządzenia.

Do oferty należy Power Nozzle. Dzięki tej szczotce można z łatwością wyczyścić m.in. wykładzinę z okruchów i sierści, jak również twarde powierzchnie, w tym płytki i linoleum. Końcówka ma gumowy zderzak, dlatego użytkownik nie musi obawiać się, że podczas sprzątania uszkodzi ścianę lub meble. Wyposażono ją w reflektory, aby umożliwić dokładniejsze odkurzanie. Na uwagę zasługuje AquaMate. Ta końcówka pozwala usunąć plamy powstałe po rozlanym oleju i nie tylko. Umożliwia wyczyszczenie dywanu z wykorzystaniem wody. Osoby, które szukają sposobu na skuteczne mycie płytek i linoleum, mogą rozważyć zakup RainJet. Końcówka została wyposażona w gąbkę i gumową ściągaczkę. RainbowMate to propozycja dla osób pragnących cieszyć się nieskazitelnie czystymi meblami. Szczotka dociera do trudno dostępnych miejsc. Na rainbowsystem.com.pl można zobaczyć, jak prezentują się akcesoria do odkurzaczy Rainbow.Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu