Salon Masażu Bogini Bastet


WWW: https://www.boginimasazu.pl/

Dodano: 2020-12-04

Telefon: 48 537 088 680

Miejscowość: Wrocław

Adres: Kuźnicza 57/58

Kod pocztowy: 50-138

Źródła:
https://www.boginimasazu.pl/masaz-tantryczny/

Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Masaż tantryczny dla mężczyzn | https://www.boginimasazu.pl/


Oferta opisywanego salonu masażu jest przeznaczona dla wszystkich osób, które pragną szybko i skutecznie pozbyć się napięcia mięśniowego, psychicznego oraz zmęczenia. Usługi są świadczone w profesjonalnie przygotowanych pokojach, które wyposażono w łóżka lub maty podłogowe. Sam masaż wykonują doświadczone osoby, które potrafią wprowadzić klienta w stan zapomnienia. 

Bogata oferta różnego rodzaju zabiegów powoduje, że klienci często próbują znaleźć sposób na swoje dolegliwości. Najpierw próbują kilku rodzajów dotyku, aby w końcu wybrać ten, który działa na nich najlepiej. Panowie najczęściej sięgają po masaż, który pozwala na kontakt z ciałem osoby masującej. To nowoczesna forma relaksu, która ma pomóc rozluźnić mięśnie, ale również ma zmniejszyć napięcie seksualne. Masażystka w kontrolowany sposób pobudza ciało osoby masowanej. Masaż tantryczny dla mężczyzn to godzinna sesja pełna nowych doznań. Dla tych, którzy szukają głębszych uniesień, Salon Masażu Bogini Bastet przygotował wersje na cztery ręce, która pobudza jeszcze intensywniej.

Poszczególne strefy ciała należy traktować z różną siłą. Doświadczenie masażystek pozwala szybko zdiagnozować problemy klienta i wybierać jednocześnie odpowiednią usługę. Ich ceny różnią się od siebie i zależą od wybranego rodzaju sesji oraz czasu jej trwania. 

Jedną z ciekawych propozycji z oferty salonu jest masaż z grą wstępną. Zanim masażystka po raz pierwszy pobudzi mięśnie do aktywności, wykonuje dla klienta w pełni profesjonalny i uwodzicielski pokaz erotyczny, który ma być wstępem do dalszych czynności. Ta swego rodzaju stymulacja ma sprawić, że doznania podczas dotyku będą jeszcze bardziej odczuwalne. Manualny finał ma uwolnić u osoby masowanej pełnię energii oraz zapewnić stan rozluźnienia. Terapia jest prowadzona w nastrojowych pomieszczeniach, w których dominują relaksujące kolory oraz zapachy wzmacniające doznania. 

Ze względu na spore zainteresowanie ofertą, sesje warto rezerwować z kilkugodzinnym lub kilkudniowym wyprzedzeniem. 


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu