SEBKEN


WWW: https://sebken.pl/

Dodano: 2023-03-20

Telefon: 95 74 31 232

Miejscowość: Trzciel

Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31

Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://sebken.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jaka drewniana huśtawka ogrodowa będzie najlepsza?


Przydomowy plac zabaw to miejsce, w którym dziecko z pewnością będzie spędzało sporo czasu, zarówno podczas samodzielnej zabawy, jak i w trakcie zabaw z przyjaciółmi. Dlatego rodzic decydujący się na to, aby taka konstrukcja znalazła się również na jego posesji, powinien zatroszczyć się, żeby każdy z elementów spełniał swoją funkcję i jednocześnie był bezpieczny. 

Między innymi z tego powodu tak istotne jest, by drewniana huśtawka ogrodowa była dobrany rozważnie. Jest to w końcu jedno z najważniejszych urządzeń ruchowych dla maluchów. Huśtanie się jest czynnością, którą dzieci lubią szczególnie. Co więcej, nie tylko świetnie się one bawią na huśtawce, ale przede wszystkim pobudzają motorykę do rozwoju. O tym, jaką dokładnie konstrukcję wybrać, należy zadecydować po dokładnym przemyśleniu kilku spraw. Po pierwsze, dobrze będzie zastanowić się, czy wybrać huśtawkę w wersji pojedynczej, czy podwójną. Jeśli w domu jest jedno dziecko i nie dysponuje się do tego zbyt dużą przestrzenią, to wówczas wybór modelu pojedynczego jest zasadny. Z kolei, kiedy można zagospodarować większą powierzchnię i ma się więcej dzieci, a do tego często bawią się one z przyjaciółmi, to dobrym rozwiązaniem okaże się huśtawka podwójna, często połączona ze zjeżdżalnią. To drugie rozwiązanie jest również częściej polecane w przypadku dzieci nieco starszych. 

Na swojej stronie internetowej producent SEBKEN proponuje kilka opcji, wobec czego rodzic nie powinien mieć trudności ze znalezieniem modelu odpowiadającego zarówno jego wymaganiom, jak i oczekiwaniom dziecka. Warto wybierać konstrukcje wykonane z wysokiej jakości drewna, ponieważ to daje pewność, iż będą one solidne, odporne na wpływ warunków atmosferycznych oraz bezpieczne. Każdorazowo, dobierając ten tak ważny element dziecięcego placu zabaw, należy mieć też na uwadze dostosowanie do wieku dziecka. Ze względu na to, że renomowani producenci szczególną uwagę przykładają do budowy huśtawek, można kupić wersję uniwersalną, z której starsza pociecha będzie korzystała przez wiele lat. 

W przypadku dzieci starszych można zdecydować się na zestaw rozbudowany: huśtawkę z drabinką i ścianką wspinaczkową. To zapewni podopiecznym doskonałą i pobudzającą wyobraźnię zabawę ruchową. Ponadto, korzystając z huśtawki, latorośl rozwijać będzie zmysł równowagi. Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu