SEDYMENT


WWW: https://www.sedyment.com.pl/

Dodano: 2020-03-26

Telefon: 503 765 681

Miejscowość: Ciechocin

Adres: Elgiszewo k/Torunia 1

Kod pocztowy: 87-408

Źródła:
https://www.sedyment.com.pl/pl/kat_48,53_Biologiczne_oczyszczalnie_sciekow.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Biologiczne oczyszczalnie ścieków


Naukowcy biją na alarm. „Błękitna planeta” chyli się ku upadkowi. Za kilkadziesiąt lat niektóre gatunki roślin i zwierząt mogą przestać istnieć. Jak temu zapobiec? Wspaniałym „narzędziem” w walce z postępującą degradacją środowiska naturalnego są bez wątpienia biologiczne oczyszczalnie ścieków. Pod przywołanym pojęciem kryje się szereg różnych technologii służących ochronie przyrody, a przede wszystkim gleby i zbiorników wodnych (rzek, jezior, mórz, oceanów) przed nadmiernym skażeniem.

Cieszą się one coraz większą popularnością wśród właścicieli domów jednorodzinnych, niewielkich gospodarstw rolnych, domków letniskowych, pensjonatów, schronisk, a także małych zakładów pracy. To idealna propozycja nie tylko dla miłośników ekologii. Dlaczego?

Okazuje się, że wspomniane rozwiązania są nie tylko przyjazne dla otoczenia,  ale również niezwykle efektywne, wygodne w użytkowaniu i eksploatacji oraz ekonomiczne. Dowodów na potwierdzenie przedstawionej wyżej tezy nie brakuje. Dostarcza ich oferta firmy Sedyment z siedzibą w Elgiszewie nieopodal Torunia. Przedsiębiorstwo posiada w swoim asortymencie nowoczesne urządzenia, które nie wymagają użycia specjalnych biopreparatów ani dodatkowych elementów (skrzynek elektrycznych, studzienek, sprzętów elektronicznych, etc.) czy wzmocnień bądź obmurowań. Działają w oparciu o metody mechaniczne oraz naturalne procesy zachodzące w przyrodzie. Korzystają głównie z „pomocy” mikroorganizmów, które rozkładają związki organiczne zawarte w cieczach odpadowych. Niebagatelną rolę w rzeczonej „misji” odgrywa również tlen. Bez niego w zasadzie nic by się nie udało.

Warto zwrócić uwagę na jedną istotną kwestię – opisywane oczyszczalnie ścieków typu bio cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych lub nierównomierność dopływów. Nie straszne im przerwy w dostawie prądu. Są bezawaryjne. Będą skutecznie spełniać przypisane im funkcje przez długie lata. Wysoka jakość idzie w tym wypadku w parze z atrakcyjną, przystępną ceną.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Firmy w Katalogu