Silesiapak


WWW: https://silesiapak.pl/

Dodano: 2022-10-18

Telefon: 790 275 067

Miejscowość: Katowice

Adres: Blachnickiego 9

Kod pocztowy: 40-175

Źródła:
https://silesiapak.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jak kupić tanio torby papierowe z nadrukiem?


W co zapakować jedzenie z cateringu i upominki firmowe? Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest torba z papieru. Ten produkt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z różnych branż. Warto wiedzieć, na co zwracać uwagę przy jego zakupie oraz co wpływa na koszt zamówienia.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem tanio można kupić bezpośrednio od producenta. Brak pośredników sprzedaży korzystnie wpływa na cenę. Często daje też więcej możliwości w zakresie spersonalizowania wyrobu, ponieważ w ofercie dostępne są różne wymiary i rodzaje produktów. Najlepsze torby wyróżniają się:

  • dużą wytrzymałością na rozerwanie i rozciągnięcie, dzięki czemu stanowią bezpieczne miejsce do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, w tym szklanych butelek,
  • solidnymi uchwytami, które łatwo utrzymać w dłoni,
  • wysokiej jakości nadrukiem i efektowną estetyką,
  • starannym wykończeniem detali i łączeń,
  • rozmiarem idealnie dopasowanym do funkcji, które mają pełnić.

Więcej informacji na temat toreb z papieru można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem silesiapak.pl. Dostępne są tam opakowania w różnych kolorach. Największą popularnością cieszą się modele brązowe i białe. Klienci mogą jednak zdecydować się też na wyroby w barwie żółtej, czerwonej, niebieskiej i zielonej. Odcień warto dopasować do identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Nadruk na papierze wykonywany jest za pomocą sitodruku lub metodą fleksograficzną. Każda z tych opcji zapewnia dużą wyrazistość barw oraz wierne odwzorowanie projektu graficznego klienta. Do wyboru są także uchwyty płaskie lub skręcane. Producent chętnie pomoże przy podjęciu odpowiedniej decyzji. Najbardziej opłacalne jest zamawianie dużej liczby sztuk toreb papierowych.Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu