SpecShop.pl


WWW: https://www.specshop.pl

Dodano: 2022-11-30

Telefon: 533 372 997

Miejscowość: Poznań

Adres: Kościuszki 114

Kod pocztowy: 61-717

Źródła:
https://www.specshop.pl/pol_m_Noze_Scyzoryki-682.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Scyzoryki szwajcarskie - jakie wybrać?


Scyzoryki znajdują się w wyposażeniu niemalże każdego fana praktycznych gadżetów. Przydają się w wielu sytuacjach i odznaczają się małymi wymiarami, dzięki czemu z łatwością mieszczą się w kieszeniach, plecakach lub torbach. Są wykorzystywane między innymi w trakcie górskich wędrówek, leśnych spacerów oraz campingów, ponieważ chronią przed koniecznością zabierania wielu akcesoriów czy sprzętów, co przekłada się na mniejszą wagę bagażu. Produkuje się je z tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej, która nie koroduje na skutek kontaktu z wodą lub wilgocią.

Tego typu produkty można nabyć bez wychodzenia z domu. Taką możliwość daje przedsiębiorstwo prowadzące stronę specshop.pl. Scyzoryki szwajcarskie, jakie się na niej znajdują, to modele od renomowanych producentów, które zamawiają miłośnicy survivalu, żeglarze, żołnierze i amatorzy. Ze względu na elegancki wygląd nadają się na prezent na różne okazje. Są bezproblemowe w użytkowaniu, solidne i wytrzymałe, dzięki czemu bywają użytkowane przez lata.

Niejednokrotnie scyzoryki zastępują korkociągi, noże, otwieracze do konserw czy pilniki do paznokci. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i mogą być myte pod wodą. Profesjonalne modele mają delikatnie zakrzywione kształty, przekładające się na wygodę użytkowania i małe ryzyko wyślizgiwania się z dłoni. Wyposażono je w szereg narzędzi, nieocenionych podczas grzybobrania, wypadów nad jezioro czy prac ogrodniczych. Niektóre posiadają korkociąg do wina oraz pęsetę, przydatną w momencie wbicia w skórę drzazgi.

Scyzoryki różnią się od siebie długością ostrza. Nadaje się ono do pracy w drewnie, przygotowywania podstawowych posiłków, obierania owoców czy cięcia papieru. Zainteresowaniem cieszą się modele z wykałaczką, śrubokrętem oraz dodatkowym kółkiem, dzięki któremu można przyczepiać je do smyczy, plecaka lub torby. Nie powodują dyskomfortu podczas użytkowania i nie przyczyniają się do powstawania odcisków na dłoniach. To trwałe produkty, niepodatne na pękanie i zarysowania, które występują w różnych przedziałach cenowych.Autor: Dominika Lis

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu