STAR EVENT Sp. z o.o.


WWW: https://www.starevent.pl/

Dodano: 2021-12-26

Telefon:

Miejscowość: Warszawa

Adres: Marszałkowska 9/15

Kod pocztowy: 00-626

Źródła:
https://www.starevent.pl/blog/bar-z-palet-niecodzienne-rozwiazanie/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oryginalny bar z palet


Motywem przewodnim obecnie organizowanych przyjęć weselnych jest najczęściej styl rustykalny i boho, w których przeważają elementy drewniane oraz roślinność. Nic więc dziwnego, że przyszła para młoda poszukuje niecodziennych rozwiązań, które będą nawiązywały do wybranego stylu. Wiele osób postanawia na przykład zorganizować przyjęcie w plenerze z wykorzystaniem namiotów eventowych i mebli z palet. Tutaj z pomocą przychodzi warszawska marka działająca pod nazwą STAR EVENT, która proponuje na wynajem m.in. wspomniane już wcześniej namioty weselne oraz altanki czy też meble z elementami z odzysku.

W przypadku mebli wykonanych z palet firma dysponuje, takimi elementami jak m.in.:

  • wygodne pufy z poduszkami,
  • stoły i stoliki o różnej wielkości,
  • bar z palet,
  • sofy z oparciem,
  • leżaki,
  • skrzynki z palet na dekoracje.

Ciekawym rozwiązaniem jest bar wykonany z euro palet, który wyróżnia się jakością i oryginalnym designem. Taki element doskonale wpasuje się do klimatu organizowanej imprezy. Poza przyjęciami weselnymi drewniany bar może zostać wykorzystany także przez firmę cateringową czy szkoleniową w trakcie organizowanych pokazów. Meble z palet to nieodłączony element każdego wydarzenia, które jest współtworzone przez firmy czy tez osoby wyznające ekologiczne podejście do życia. 

Oczywiście w ofercie warszawskiej marki eventowej nie mogło zabraknąć również wielu innych propozycji dla organizatorów eventów w plenerze. Poza bogatą ofertą mebli firma zajmuje się także montażem drewnianej podłogi oraz dopasowaniem elementów oświetlenia, które jest wręcz niezbędne w sytuacji, gdy wydarzenia odbywa się w godzinach wieczornych i nocnych. Szczegółowe informacje oraz przykładowe zdjęcia są dostępne na stronie.Autor: Maks Mróz

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu