STIER S.C.


WWW: https://www.stier.com.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 664 152 722

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Adres: Śląska 96

Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://www.stier.com.pl/tasmy-rozprezne.html

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://www.stier.com.pl/ • Taśmy rozprężne


Wielu inwestorów, a także ekip budowlanych zastanawia się, co da lepsze i trwalsze efekty w przypadku łączenia i dobrego osadzenia okien w murze bądź ścianie, czy użycie pianki montażowej, czy może lepsze będzie użycie taśmy rozprężnej. Oba rozwiązania mają niewątpliwie swoich zwolenników, jednak jak zwracają uwagę specjaliści z firmy STIER S.C., ich zdaniem, lepiej do tego celu użyć specjalnej taśmy. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że piankę trzeba czym prędzej zaimpregnować i zamaskować, aby nie była ona narażona na nadmierne promieniowanie UV, ani na wilgoć, a po drugie dlatego, że przy aplikacji pianki potrzebna jest niebywała precyzja, ponieważ przy niewłaściwej aplikacji pianki, bardzo łatwo można doprowadzić do powstania tak zwanych mostków termicznych, przez które ucieka ciepło i przez to niejednokrotnie płacimy większe rachunki za centralne ogrzewanie, zwłaszcza zimą. Inaczej jest zaś w przypadku, jeśli do łączenia ościeżnic z murem użyjemy specjalnej taśmy rozprężnej.

Co to są taśmy rozprężne i jakie są ich rodzaje, dowiesz się, wchodząc na stronę stier.com.pl, gdzie znany na rynku sklep z różnego typu materiałami izolacyjnymi, poleca specjalistyczne taśmy i kleje, mające szerokie zastosowanie w budownictwie. Dużą część sklepowego asortymentu stanowią właśnie taśmy rozprężne, które są bardzo dobrym materiałem uszczelniającym. W sklepowym katalogu są, m.in. taśmy:

  • Hannoband - BSB BG1
  • Hannoband - BG1
  • Hannoband – BG2.

Są to idealne taśmy ułatwiające szybki montaż okien, dzięki takiej taśmie możliwe jest uszczelnienie wszystkich połączeń między ościeżnicą a murem, z dużą dokładnością i bez obawy, że powstaną mostki termiczne czy też pleśń z powodu wilgoci.

Jeśli nie wiesz, jaką taśmę wybrać, to pracownicy sklepu służą pomocą, gwarantując, że ceny poszczególnych produktów są bardzo atrakcyjne, tak że każdego na nie stać, a jednocześnie są to produkty z certyfikatem jakości i wieloletnią gwarancją.

Jak już będziesz składał zamówienie, zwróć też uwagę na taśmy multifunkcyjne czy paroprzepuszczalne.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu