SUPERPOOLS


WWW: https://superpools.pl/

Dodano: 2023-11-23

Telefon: 77 550 59 65

Miejscowość: Opole

Adres: Wrocławska 255

Kod pocztowy: 45-960

Źródła:
https://superpools.pl/porady/ile-kosztuje-budowa-basenu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Ile kosztuje budowa wkopywanego basenu ogrodowego?


Pragnąc stworzyć w ogrodzie własną strefę relaksu, coraz więcej osób decyduje się na budowę basenów przydomowych. Dzięki takiej decyzji można sprawić radość rodzinie i przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, zażywając ochładzającej kąpieli w upalne lato. To nie tylko komfort, ale też znaczne podniesienie atrakcyjności i wartości działki.

Zastanawiając się nad własną strefą SPA w przydomowym ogrodzie, warto zdecydować się na współpracę z przedsiębiorstwem S-Trade Sp. z o.o. Działa ono w branży od lat, oferując różne rodzaje basenów zewnętrznych i wewnętrznych, projekty ich budowy, fachową instalację oraz profesjonalny serwis. Firma ta ma dosłownie wszystko, czego mogą potrzebować właściciele takich obiektów, począwszy od środków do dezynfekcji wody, przez akcesoria, a na zadaszeniach kończąc. Jej specjaliści chętnie dzielą się również swoją wiedzą z zakresu użytkowania zbiorników ogrodowych, pisząc artykuły i zamieszczając je na blogu.

Chcąc dowiedzieć się, ile kosztuje basen, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem tego przedsiębiorstwa, który wysłucha oczekiwań i dobierze taki model zbiornika, którego koszt budowy zmieści się w budżecie przeznaczonym na ten cel. Chociaż najtańszy wydaje się rozkładany wariant ze stelażem, lepiej zdecydować się na produkt poliestrowy do wkopania w ziemię. Do jego najważniejszych cech należą:

  • komfort użytkowania,
  • bezpieczeństwo,
  • trwałość,
  • stabilność,
  • odporność na działanie promieni UV,
  • świetna izolacja.

Produkt ten jest nie tylko niedrogi, ale też dostępny w różnych kształtach i rozmiarach. Każdy z modeli wyposażono w antypoślizgowe schody i półki rekreacyjne. Cena zakupu jednego z nich z montażem uzależniona jest od wielu czynników, takich jak wielkość, kształt, rodzaj materiału i wyposażenia. Do tego należy dodać koszt wykopania niecki i jej uzbrojenia.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu