Szarpnij Się


WWW: https://szarpnijsie.com/

Dodano: 2023-04-09

Telefon: +48 886 603 652

Miejscowość: Knurów

Adres: Piłsudczyków 10B

Kod pocztowy: 44-196

Źródła:
https://szarpnijsie.com/produkt/kula-wechowa/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kula węchowa dla psa – co warto wiedzieć?


Jedną z najbardziej naturalnych dla wszystkich psów czynności jest węszenie. Dlatego też warto zakupić dla pupila specjalne, interaktywne zabawki, które pozwolą na rozwój tego zmysłu. Wśród chętnie wybieranych przez opiekunów akcesoriów znajduje się kula węchowa. Co warto wiedzieć na jej temat?

Zabawka powstaje z połączonych ze sobą kawałków mocnego polaru. Pomiędzy złożony materiał wkłada się ulubione przysmaki czworonoga (najlepiej, aby były to produkty, który pies nie otrzymuje codziennie). Ze względu na to, że bryła może się toczyć po podłodze, zwierzę będzie o wiele bardziej zainteresowane przedmiotem, niż w przypadku nieruchomej maty węchowej. Poza tym przemieszczająca się kula to dodatkowe utrudnienie, które zajmie uwagę pupila na dłużej. Warto zaznaczyć, że jeśli do tej pory pies nigdy nie bawił się tego typu zabawką, lepiej schować chrupki lub suszone przysmaki niezbyt głęboko, aby zwierzę się nie zniechęciło. Dobór rozmiaru zależy od wielkości pupila. Należy zaznaczyć, że co jakiś czas powinno się chować zabawkę do szafy. W ten sposób czworonóg się nią nie znudzi.

Kula węchowa dla psa jest dostępna w asortymencie sklepu internetowego Szarpnij Się. Materiał, z którego powstają sprzedawane artykuły, charakteryzuje się wytrzymałością i jest całkowicie bezpieczny dla szczeniaków, dorosłych oraz starszych zwierząt. Produkty są wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie, więc klient może wybrać wielkość oraz kolorystykę zabawki. Pracownicy firmy chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego rozmiaru zabawki. Skorzystanie z oferty tego renomowanego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu