Szyciewdomu.pl


WWW: https://www.szyciewdomu.pl

Dodano: 2021-07-23

Telefon: 798 501 160

Miejscowość: Wołomin

Adres: Aleja Niepodległości 54a

Kod pocztowy: 05-200

Źródła:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/p/Maszyna-do-szycia-ARKA-RADOM-888N-STOPKI-GRATIS/346

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szyciewdomu.pl - Arka radom 888


Z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z oferty firmy Szycie w domu i rozpoczęcie swojej przygody z krawiectwem. Różnorodność asortymentu to przede wszystkim szansa na znalezienie dla siebie idealnego rozwiązania, które odpowie na wszelkie potrzeby i wymagania. 

Wśród licznych maszyn do szycia, które udostępniane są w ofercie sklepu, znajduje się również Arka Radom 888. Model ten cieszy się pozytywną opinią osób, które poszukiwały intuicyjnego sprzętu do szycia w domowym zaciszu. Szereg zaimplementowanych funkcjonalności, ściegów, trybów pracy i innych pozwala każdemu na łatwe rozpoczęcie przygody z krawiectwem i kontynuowanie jej z coraz większymi umiejętnościami. Model ten dostępny jest w sklepie w wersji bez dodatków, jak również z zestawem stopek, które zawsze przydają się podczas szycia. 

Atutem oferty sklepu jest fakt, że prócz maszyn pochodzących od producenta, jakim jest Arka Radom, na klientów czekają także sprzęty takich marek jak: 

  • Juki, 
  • Janome, 
  • Brother, 
  • Singer, 
  • Redstar

i wielu innych. Prócz maszyn do szycia na stronie sklepu internetowego zakupić można także owerloki, coverloki, a nawet hafciarki, które pomogą wykończyć szytą odzież, pościel czy inne dzieła. Na zainteresowanych czekają także plotery tnące, a nawet maszyny przemysłowe. Oferta jest zatem kierowana nie tylko do klientów prywatnych, ale również i biznesowych, którzy oczekują wysokiej jakości urządzeń w korzystnych cenach. 

Firma stawia na kompleksową obsługę i wygodne zakupy, dlatego też gwarantuje możliwość złożenia zamówienia nie tylko na interesujące maszyny, ale i liczne akcesoria. Z łatwością zakupisz zatem hafciarkę, ale i nożyczki, części do maszyny, spreye, a nawet manekiny krawieckie. Sklep dystrybuuje również małe AGD oraz pralki, wirówki, chłodziarki, kuchenki i wiele innych sprzętów. Skorzystaj z kompleksowej i profesjonalnej pomocy pracowników, którzy nie tylko dobiorą dla Ciebie najlepszy model maszyny do szycia, ale i pomogą w zakupie urządzeń do kuchni czy łazienki.  


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu