TanieMilitaria.pl


WWW: https://www.taniemilitaria.pl/

Dodano: 2018-11-14

Telefon: 22 400 51 52

Miejscowość: Warszawa

Adres: Lasek Brzozowy 13

Kod pocztowy: 02-792

Źródła:
https://www.taniemilitaria.pl/pl,mp-40-mp007-agm,0,5,6,24,1657.html
http://www.info-pc.home.pl/whatfor/baza/mp40.htm
Oceń firmę (5 z 1 głosów)

Historia Mp-40 - Replika broni do ASG


Do jednych z najbardziej znanych modeli broni, wykorzystywanej an frontach II Wojny Światowej bez wątpienia należy  Mp-40. To legendarny pistolet maszynowy wyprodukowany w Niemczech kalibru 9x19 milimetrów. Na stronie internetowej profesjonalnego sklepu z akcesoriami i bronią taniemilitaria.pl znajdą Państwo dokładną replikę tego modelu - karabin MP007.

Replika bliska oryginałowi

W sklepie dostępna jest replika broni w wersji ASG. To jeden z najdokładniej dopracowanych i precyzyjnych odwzorowań legendarnej Mp-40 dostępnych obecnie na rynku militariów. Pierwowzór nazywany jest potocznie Schmeisserem. Był on powszechnie wykorzystywany podczas działań wojennych, przede wszystkim ze względu na nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Do takich należała z pewnością komora zamkowa., zaprojektowana przez inżyniera Antona Petera. 

Uniwersalność zastosowań

W sklepie dostępna jest replika broni w wersji ASG. To jeden z najdokładniej dopracowanych i precyzyjnych odwzorowań legendarnej Mp-40 dostępnych obecnie na rynku militariów. Jest to elektryczny pistolet maszynowy na kulki, który można wykorzystać między innymi do:

  • gier zespołowych i taktycznych,
  • ćwiczeń na strzelnicy i w terenie - np. w szkołach wojskowych, klubach, kołach miłośników militariów itp.,
  • zawodów strzelniczych - profesjonalnych, jak i amatorskich.

Broń sprawdza się w strzelaniu zarówno na długich, jak i krótkich dystansach. Dla wygody użytkowania istotny jest fakt, że pistolet posiada składaną kolbę.

Duża wytrzymałość i przemyślana konstrukcja - to podstawowe atuty repliki

MP007 to co prawda replika, co nie oznacza jednak, że nie została stworzona z dbałością o każdy szczegół i z wysokiej jakości materiałów. Do jej produkcji użyto metalu oraz wzmacnianego tworzywa sztucznego. Zapewnia to długie, bezawaryjne działanie pistoletu, nawet przy intensywnych treningach.  Broń wytrzymała jest na wstrząsy, obicia czy uderzenia.  

Broń można zamówić na stronie internetowej sklepu oraz obejrzeć w stacjonarnym punkcie firmy, który znajduje się w Warszawie.

 


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu