Tartak Rybojady Lidia Kapała


WWW: https://www.tartakrybojady.pl/

Dodano: 2019-03-02

Telefon: 665 550 009

Miejscowość: Rybojady

Adres: Rybojady 15

Kod pocztowy: 66-320

Źródła:
https://www.tartakrybojady.pl/oferta/podlogi/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Deski bukowe


Buk to jedno z najpopularniejszych drzew liściastych rosnących w polskich lasach. Wiele osób lubi odwiedzać lasy bukowe podczas jesiennych spacerów, ponieważ są one wtedy wyjątkowe i kolorowe z uwagi na przebarwiające się liście. Buki osiągają wiek około 300 lat. W Polce można je spotkać na północy, zachodzie, ale również na południu kraju. W parkach sadzi się głównie odmianę ozdobną o czerwonych liściach. Jasne drewno buka jest bardzo twarde, dlatego znajduje zastosowanie w produkcji podłóg i schodów oraz jest używane do produkcji mebli czy zabawek z drewna.

Drewno bukowe to jeden z najstarszych, najtrwalszych i najtwardszych materiałów przeznaczonych do wykończenia wnętrz. Ten rodzaj drewna jest mocno zbity i twardy, dzięki czemu nadaje się do produkcji mebli, w szczególności tych, które mogą zostać poddane sporym obciążeniom. Deski bukowe niezwykle pięknie prezentują się w domach, mieszkaniach czy lokalach usługowych o subtelnym, delikatnym charakterze, w których wprowadzają wyjątkowość, a zarazem ogromną naturalność. Pasują zatem do wszystkich koncepcji urządzenia przestrzeni, ponieważ tym bardziej wystawnym wnętrzom pozwolą uniknąć przepychu, natomiast z tymi bardziej skromnymi aranżacjami współgrają idealnie. Wykończenia z drewna bukowego nie wychodzą z mody, dlatego zawsze są na czasie. Ponadto, cechuje je ogromna wytrzymałość, co gwarantuje wieloletnią satysfakcję z zakupu.

Tartak Rybojady Lidia Kapała ma w swojej ofercie deski bukowe najwyższej jakości. Firma działa w branży od 1990 roku, zatem posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie. Wszystkie surowce pozyskuje wyłącznie z certyfikowanych lasów, co daje pełną gwarancję prowadzenia właściwej gospodarki leśnej i produkcji ekologicznej. Takie profesjonalne podejście zapewnia wytwarzanie produktów bardzo dobrych jakościowo, co owocuje pełną satysfakcją klienta. Tartak zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy stawiają na indywidualne podejście do każdego zamówienia, dzięki temu firma jest w stanie zrealizować standardowe projekty, ale również te najbardziej nietypowe.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu