TRANSFER Spółka Jawna


WWW: https://tasmaklejaca.pl/

Dodano: 2022-07-05

Telefon: 12 656 00 16

Miejscowość: Kraków

Adres: Saska 4

Kod pocztowy: 30-720

Źródła:
https://tasmaklejaca.pl/produkty/kleje/kleje-termotopliwe/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Z czego powstaje klej termotopliwy?


Żywice termoplastyczne znajdują zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach. Oparte na nich kleje 3M Scotch Weld nie zawierają rozpuszczalników. Nakłada się je na łączone ze sobą powierzchnie w stanie ciekłym, roztapiając uprzednio przy wykorzystaniu wysokiej temperatury. Ponieważ stygną niemal natychmiast po ich zaaplikowaniu, zapewniają niezwykle mocne połączenie elementów wielu typów. 

Do łączenia jakiego rodzaju materiałów można stosować klej termotopliwy? Bardzo dobrze spaja on np. drewno, tworzywa sztuczne, pianki, tkaniny. Dzięki swoim właściwościom jest powszechnie wykorzystywany przez producentów sprzętu elektronicznego (chociażby do zalewania komponentów elektronicznych w obudowach, usztywniania podzespołów i mocowania przewodów). Sięga się po niego także w procesie montażu i produkcji, w tym podczas wykonywania prac tapicerskich i wykończeniowych. Spaja dobrze nie tylko tworzywa sztuczne, ale i elementy drewniane, co sprawia, że wypełnia się nim ubytki w drewnie sosnowym i świerkowym, wzmacnia naroża i spody szuflad. W transporcie służy on do klejenia kartonów, wzmacniania opakowań za pomocą wklejania specjalnych wkładek wykonanych ze styropianu. Regularnie stosuje się też klej do montażu stoisk - o charakterze informacyjnym, targowym itp., pulpitów, ekspozytorów. Jest niezastąpiony przy wyposażaniu punktów dystrybucyjnych, w których skleja się z jego pomocą kartony, pudełka, jak również wkleja próbki lub płyty CD/DVD do kolorowych magazynów. 

Duży wybór klei oferuje sklep Transfer, zatem jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat lub znaleźć poradę dotyczącą zakupu i późniejszego używania powstałej z żywicy termoplastycznej substancji klejącej, warto zajrzeć na stronę.  


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu