Varimed Sp. z o.o.










WWW: https://varimed.pl

Dodano: 2022-07-25

Telefon: 71 361 14 18

Miejscowość: Wrocław

Adres: Tadeusza Kościuszki 115

Kod pocztowy: 50-442

Źródła:
https://varimed.pl/leczenie-nadwagi-balon-zoladkowy-spatz/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Chirurgia_bariatryczna








Oceń firmę (0 z 0 głosów)





Balony gastryczne w hurcie - gdzie zamówić?


Zaopatrzenie do placówek medycznych musi pochodzić tylko od certyfikowanych dostawców. Każdy sprzęt powinien być dowożony wraz z odpowiednim dokumentem potwierdzającym jego pełną sprawność oraz z gwarancją jakości. Tylko wtedy późniejsi użytkownicy mają pewność, że mogą go bezpiecznie wykorzystać w codziennej, często ratującej zdrowie i życie, pracy. 

Firmą, która działa od lat jako dystrybutor zróżnicowanego sprzętu medycznego, jest Varimed Sp. z o.o. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną między innymi takich akcesoriów, jak balony gastryczne,  stosowane w wielu szpitalach (zarówno prywatnych, jak i publicznych) do leczenia otyłości. Jako uzupełnienie oferty dostawca proponuje również narzędzia endoskopowe, przydatne podczas umieszczania balonu w żołądku pacjenta.

Dysponując wysokojakościowym zaopatrzeniem sprzętowym i technologicznym, kadra placówki medycznej może przedstawić osobie chorej różne warianty leczenia. W przypadku otyłości nie zawsze skuteczna jest opieka dietetyka i wsparcie farmakologiczne. Z uwagi na inne problemy zdrowotne lub też brak odpowiedniej motywacji do podjęcia codziennych wyrzeczeń w zakresie odmawiania sobie wysokokalorycznych przekąsek czy zwiększenia ruchu jedynym rozwiązaniem dla wielu osób jest fizyczne ograniczenie ilości pochłanianych pokarmów poprzez zmniejszenie światła żołądka. Wybór balonu gastrycznego daje taką możliwość. Jest on bezpieczniejszy i nie wymaga długotrwałej hospitalizacji, jak się ma to w przypadku operacyjnego usunięcia części narządu trawienia. Już po kilku godzinach od wprowadzenia obiektu do przewodu pokarmowego chory może wracać do domu.

Osoby, które zdecydują się na powyższe rozwiązanie, powinny wiedzieć, że do zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Informacje na ten temat można uzyskać od lekarza prowadzącego lub znaleźć online (opis czynności wykonywanych podczas endoskopii przez gastroenterologa oraz spis wytycznych, co ma zrobić pacjent przed zgłoszeniem się do szpitala, jest dostępny na stronie dostawcy).



Autor: Ignacy Król





Wystaw Komentarz





Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Firmy w Katalogu