VERBA-TEXT Sp. z o.o. Sp.K.


WWW: https://verba-text.pl

Dodano: 2021-05-16

Telefon: 509 866 664

Miejscowość: Warszawa

Adres: Belgradzka 4

Kod pocztowy: 02-793

Źródła:
https://verba-text.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tłumacze warszawa


Chcąc skorzystać z usług ekspertów w dziedzinie tłumaczeń warto udać się na stronę internetową verba-text.pl. Pod tym adresem została opisana oferta biura tłumaczeń, które specjalizuje się zarówno w tłumaczeniach pisemnych, jak i ustnych. Pracują dla niego doświadczeni tłumacze w Warszawie. Przedsiębiorstwo oferuje tłumaczenia na ponad 200 języków.

Klienci mogą zdecydować się na tłumaczenia zarówno prostych tekstów, jak i treści specjalistycznych, czyli dokumentów biznesowych, prawniczych, z konkretnej dziedziny oraz tekstów wymagających tłumaczenia wykonanego przez tłumacza przysięgłego. Przekład jest wykonywany zgodnie z rozmaitymi normami i procedurami, dzięki czemu można być pewnym co do wysokiej jakości świadczonych usług. Z oferty tej firmy korzystają indywidualni klienci, a także podmioty gospodarcze. Wśród dotychczasowych odbiorców znajdują się niewielkie firmy, a także korporacje działające na szczeblu międzynarodowym.

Firma współpracuje z tłumaczami przysięgłymi, którzy wykonują przekład tekstów na potrzeby organów państwowych. Chodzi tutaj o takie dokumenty jak rozmaite akty, w tym akty urodzenia, zgonu lub ślubu, a także zaświadczenia, świadectwa, uchwały oraz pisma wydawane przez sądy, banki oraz placówki medyczne. Tłumaczeniem tego typu tekstów mogą zajmować się jedynie osoby mające odpowiednie uprawnienia w tym zakresie. Na podanej wcześniej stronie znajduje się szczegółowy cennik wszystkich usług. Zamawiający mogą skorzystać również z opcji wyceny indywidualnej.

Warto również wspomnieć o ofercie tłumaczeń ustnych, w której znajdują się takie typy tłumaczeń jak tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz konferencyjne. Jest to szczególny typ przykładów, który wymaga od tłumacza nie tylko doskonałej znajomości obcego języka, ale również odporności na stres oraz świetnej pamięci. Duże znaczenie ma tutaj wieloletnia praktyka. Biuro tłumaczeń zatrudnia profesjonalnych tłumaczy ustnych, którzy obsługiwali klientów z rozmaitych branży. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na wskazanej wcześniej stronie.Autor: Ignacy Król

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu