Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.


WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/

Dodano: 2023-04-05

Telefon: 61 893 55 50

Miejscowość: Komorniki

Adres: Poznańska 180

Kod pocztowy: 62-052

Źródła:
https://drukarkiprzemyslowe.pl/produkty/lasery-fiber-spa-f-pulsed-i-spa-f/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Jakie są cechy laserów FIBER SPA?


Nowoczesne lasery powstają na bazie technologii, które przede wszystkim pozwalają na ich wykorzystanie do wielu różnorodnych zadań. Dlatego między innymi możliwe jest ich użycie do kodowania i znakowania dowolnych materiałów, takich jak np.:

  • tworzywa sztuczne,
  • metale,
  • folie.

Znakowanie przy pomocy innowacyjnych laserów, takich jak model FIBER SPA pozwala na wykonanie czynności znakowania z bardzo dużą prędkością, bez ryzyka uszkodzenia określonej powierzchni. Co ważne, sama jakość nadruku jest perfekcyjna. 

Konkretne modele należy zawsze dobierać pod kątem spodziewanego zastosowania. Na stronie sprzedawcy, pod adresem drukarkiprzemyslowe.pl, można sprawdzić dokładnie cechy tego typu urządzeń, jak na przykład szybkość i moc i dzięki temu przekonać się, który laser bardzo dobrze będzie pracować w warunkach panujących w konkretnym zakładzie pracy. 

Seria SPA przede wszystkim nadaje się do używania na elastycznych materiałach, czyli na folii dowolnego rodzaju. Dodatkowo stosowana jest na materiałach posiadających plastikową osłonę, na których nie zawsze sprawdzają się inne urządzenia znakujące. 

Klienci, którzy są zainteresowani zakupem, mogą wybierać pośród dwóch wersji laserów SPA: 

  • F PULSED: do znakowania metali i tworzyw sztucznych, 
  • F FILM: do kodowania na materiałach elastycznych. 

Tego typu obrabiarki laserowe zaliczają się do zaprojektowanych najpóźniej, co oznacza, że równocześnie mają wiele nowoczesnych technologii działania, bardziej dopracowanych aniżeli wcześniejsze modele. Co ważne, poza ich wydajnością liczy się także ekonomiczność, ponieważ zużywają mniej energii niż lasery innego rodzaju. Kolejną zaletą światłowodowych laserów jest ich żywotność. Wycinarki światłowodowe gwarantują także uzyskanie o wiele dokładniejszych odwzorowań, co jest znaczące, gdy chodzi o uzyskanie takich samych krawędzi w poszczególnych seriach. Obsługa laserów tego typu nie jest skomplikowana, ponieważ opiera się na intuicyjnych zasadach. Użytkownicy szybko więc się jej nauczą, bez konieczności odbywania specjalistycznych szkoleń. Autor: Alex Krawczyk

Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu