WUG MB Sp. z o.o.


WWW: https://wugmb.com/

Dodano: 2022-01-18

Telefon: 61 285 64 00

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Adres: Karola Libelta 2

Kod pocztowy: 63-000

Źródła:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatorem

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Producent grzałek elektrycznych w wersji prototypu


Wśród obecnych konsumentów (zarówno prywatnych, jak i biznesowych) można zaobserwować utrzymujące się lub nawet zwyżkujące podejście oparte na poszukiwaniu alternatyw dotychczas wykorzystywanych produktów. Tyczy się to różnych branż, począwszy od dostarczania energii elektrycznej aż po nowoczesne metody budowy. Przeobrażeniom podlega także ogrzewanie. Dziś firmy stosują i weryfikują rozmaite zmienne, mając na celu zwiększenie efektywności urządzeń generujących ciepło i jednocześnie pozwalających osiągać oszczędności w postaci zmniejszenia zużycia poszczególnych podzespołów i części w trakcie eksploatacji oraz ograniczonego poboru mocy. 

Tworząc prototypy konstrukcji grzewczej, zwraca się uwagę na szereg czynników. Dobiera się też odpowiedni surowiec. Z uwagi na stały kontakt z wodą grzałka czy inne elementy powinny wykazywać zwiększoną odporność na korozję, a jednocześnie charakteryzować się dobrym przewodnictwem cieplnym oraz wytrzymałością na wysoką temperaturę. Materiałem, który posiada powyższe właściwości, jest stal nierdzewna. Poddana odpowiedniej obróbce, pozwala się łatwo formować, co dodatkowo podkreśla jej przydatność w tworzeniu systemu grzewczego. Z drugiej strony odpowiednie wymodelowanie grzałki w taki sposób, by spełniała ona założone funkcje, jest dość problematyczne z uwagi na konieczność posiadania na stanie odpowiedniego sprzętu i narzędzi. W takiej sytuacji warto poszukać odpowiedniego podwykonawcy, który podejmie się realizacji zlecenia według przedstawionych mu wytycznych. 

Swoją ofertę w powyższym zakresie przedstawia Wytwórnia Urządzeń Grzejnych WUG MB Sp. z o.o. sp. k. Choć jej główna siedziba znajduje się w Środzie Wielkopolskiej, to zatrudniona kadra obsługuje klientów z całej Polski. Jako działający od lat na polskim rynku producent grzałek elektrycznych, firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn, umożliwiającym realizację każdego, nawet bardzo skomplikowanego projektu. Zlecony prototyp, jak i późniejsze zamówienia będą zawsze dostarczane terminowo.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu