Ying Han Technology Sp. z o.o.


WWW: https://www.ylm.pl

Dodano: 2023-09-24

Telefon: 22 722 05 09

Miejscowość: Konotopa

Adres: Piwna 12

Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
https://www.ylm.pl/gietarki-elektryczne-cnc/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Elektryczne giętarki do rur - cechy i zastosowanie


Nowoczesne urządzenia CNC do gięcia metali sprawdzą się w różnorodnych branżach, przede wszystkim motoryzacyjnej, meblarskiej, budowniczej, ciepłowniczej, a także w przemyśle stoczniowym. Mnogość modeli maszyn i różnorodność parametrów pozwalają dobrać urządzenie zgodne z indywidualnymi potrzebami i projektami.

W asortymencie, z którym można zapoznać się poprzez stronę internetową ylm.pl, znajdują się zarówno hydrauliczne, jak i elektryczne giętarki do rur. Wszystkie modele maszyn działają w pełni precyzyjnie i kształtują profile i rury stalowe oraz aluminiowe. Maszyny są energooszczędne.

Giętarki elektryczne są sterowane komputerowo. Dzięki tego typu maszynom można obrabiać tworzywa, których średnica mieści się w zakresie od 5 do 220 mm. Giętarki takie wyposażone są w 9-11 osi roboczych. Klienci mogą zdecydować się na urządzenia z możliwością pracy jednostronnej, dwustronnej, a także z użyciem obrotowej głowicy gnącej. Dzięki giętarkom elektrycznym możliwa jest obróbka kształtów okrągłych,kwadratowych oraz złożonych. Maszyny takie sprawdzą się szczególnie dobrze w procesie produkcji między innymi skomplikowanych układów wydechowych.

Tym, co wyróżnia dostępne giętarki elektryczne, jest stabilność ich konstrukcji. Ponadto maszyny są odporne na przeciążenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Są obsługiwane w pełni automatycznie, dlatego sterowanie nimi jest proste i intuicyjne. Operator może łatwo i szybko zaprogramować ruch oraz prędkość jego wykonywania przez giętarkę. Co więcej, urządzenia posiadają opcję wgrania bezpośrednio do urządzenia rysunku detalu w formacie 2D luba 3D, dzięki czemu można stworzyć gotowy program gięcia.

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją maszyn oferuje także ich modyfikację i dopasowanie do konkretnych zadań, by były wykorzystywane w pełni efektywnie. Giętarki wykonane są z wysokiej klasy podzespołów, dlatego działają bezawaryjnie przez długi czas. Klienci mogą wzbogacić swój park maszynowy również o inne maszyny, w tym przecinarki tarczowe czy laser do cięcia 3D.


Wystaw Komentarz

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Firmy w Katalogu